Abi

Kas ma saan füüsikaleksikon.ee-d tasuta proovida?

Jah, kõigil uutel kasutajatel on võimalus leksikoniga üks päev tasuta tutvuda. Tasuta prooviperioodiga ei kaasne tellimuse esitamise kohustust. Registreeru kasutajaks siin: http://füüsikaleksikon.ee/user/signup/  

 

Kui palju maksab füüsikaleksikon.ee kasutamine?

Meie hinnakirjaga saad tutvuda siin.

 

Kuidas leida füüsikaleksikon.ee-st otsitav mõiste?

füüsikaleksikon.ee-st saab otsida märksõnu kolmel viisil: teemade abil, artikli esitähe järgi või kasutades lehe otsingut.

Füüsikaleksikoni mõistete leidmine

Juba artiklis olles on alati võimalik minna ka tagasi antud füüsikalise teema artiklite nimistusse või hüpata kohe eelmisesse/järgmisesse artiklisse.

Alateemas navigeerimine

Samuti on artikli alaosas seotud märksõnade lahter. Need on mõisted, mis võivad olla tarvilikud või abiks käesolevast artiklist arusaamiseks.

 

Abi_SeotudMärksõnad

Kuidas ma saan pakkuda parandusi või anda teada tehnilisest rikkest?

Ettepanekute ja probleemide korral kirjuta palun info@fyysikaleksikon.ee

Eriti ootame tähelepanekuid füüsikaliste tähistustega seotud kirjavigade jmt kohta. Kui tuvastad meie lehel füüsikalise eksimuse, siis saad endale tasuta kuutellimuse.

 

Kas ma saan oma konto ära kustutada?

Jah, konto saab ära kustutada. Seda saad teha oma profiililehel. Kui su tellimus on veel aktiivne, siis raha ei tagastata.

 

Kas füüsikaleksikon.ee on ainult veebileksikon?

füüsikaleksikon.ee on hetkel veebileksikon, kuid kõiki artikleid saab ka välja printida, kasutades selleks ikooni artikli paremal küljel.

Printimine

Kas võin jagada füüsikaleksikon.ee ligipääsu?

füüsikaleksikon.ee ligipääsu jagamine on lubatud pereliikmetele. Teistele on ligipääsu jagamine keelatud ja sellega võib kaasneda konto sulgemine.

 

Kui vajad abi leksikoni kasutamisel, kirjuta: info@fyysikaleksikon.ee.

füüsikaleksikon.ee kasutajatingimustega saad tutvuda siin